3 stycznia 2017

Podziękowania dla bliskich osób

W dzień ślubu Para Młoda czuje się nieprawdopodobnie szczęśliwa. W końcu to jeden z piękniejszych dni w ich życiu. Tej radości nie byłoby, gdyby nie obecność najbliższych osób, które kochamy.

To im chcemy wyrazić ogromną wdzięczność. Dziękujemy rodzicom, bo przecież bez nich by nas nie było, dziękujemy najbliższej rodzinie za ich obecność w naszym życiu, dziękujemy świadkom za ich pomoc w przygotowaniach oraz wszystkim gościom za to, że są z nami w tak ważnym dniu.

Szukacie czegoś naprawdę wyjątkowego? Chcielibyście, by Wasi bliscy zapamiętali ten moment na zawsze? Chcecie, by to podziękowanie wyrażało także Was?

Nic nie zastąpi słów, które wypowiecie – to one wzruszają najbardziej. Aby utrwalić ich wspomnienie proponujemy Wam spersonalizowane eksplodujące pudełka, które mogą zostać wykonane w kolorystyce Waszego ślubu. Obok słownych podziękowań mogą one zawierać także zdjęcia. Do dyspozycji mamy 4 ścianki oraz sam środek, który zawsze robi największe wrażenie.


Więcej informacji na temat pudełek znajdziecie tutaj.

Cena: od 50 zł

Możemy wykonać także kartki z podziękowaniami zamknięte w ozdobnym pudełku. Kartka, w dodatku wykonana z myślą o kochanej osobie, to idealny sposób na wyrażenie wdzięczności.


Więcej informacji na temat kartek w pudełkach znajdziecie tutaj.

Cena (kartka wraz z pudełkiem): od 30 zł