10 stycznia 2017

Etui i pudełka na zdjęcia

Chcielibyście aby Wasi bliscy mieli pamiątkę w postaci zdjęć z Waszej uroczystości i zastanawiacie się jak im je podarować?Jeśli chcecie podarować im zdjęcia na płycie CD, nasze etui będzie pięknym opakowaniem. Płyta nigdzie się nie zawieruszy ani nie poniszczy. Etui może być spersonalizowane i w kolorystyce Waszej uroczystości. Ma rozmiar 14×14 cm i wewnątrz kieszonkę, która mieści jedną płytę CD.

Cena: od 8 zł

A może wolicie wręczyć bliskim wywołane zdjęcia? Nasze etui wiązane za pomocą tasiemki będą idealną oprawą, która zachwyci obdarowanych. Pomieszczą około 50 sztuk zdjęć w formacie 9×13 lub 10×15. Zamiast etui możemy także wykonać pudełka z wieczkiem, które pomieszczą większą ilość odbitek lub zdjęcia w większym formacie. Etui i pudełka wykonujemy z grubego papieru wizytówkowego.

Cena etui: od 15 zł
Cena pudełka: od 20 zł

Możemy także wykonać dla Was solidne pudełka z tektury o grubości 2 mm. Tak przechowywane zdjęcia będą cenną pamiątką, nie zniszczą się i doczekają kolejnych pokoleń. Być może macie już zamówioną fotoksiążkę – nic trudnego, aby i dla niej wykonać takie solidne pudełko. Tym bardziej, jeśli chcielibyście wręczyć ją swoim najbliższym.

Cena pudełka na zdjęcia: od 40 zł
Cena pudełka na fotoksiążkę: od 70 zł