10 stycznia 2017

Etui i pudełka na zdjęcia

Chcielibyście aby Wasi bliscy mieli pamiątkę w postaci zdjęć z Waszej uroczystości i zastanawiacie się jak im je podarować?


Jeśli chcecie podarować im zdjęcia na płycie CD, nasze etui będzie pięknym opakowaniem. Płyta nigdzie się nie zawieruszy ani nie poniszczy. Etui może być spersonalizowane i w kolorystyce Waszej uroczystości. Ma rozmiar 14×14 cm i wewnątrz kieszonkę, która mieści jedną płytę CD.

Cena: od 8 zł

A może wolicie wręczyć bliskim wywołane zdjęcia? Nasze etui wiązane za pomocą tasiemki będą idealną oprawą, która zachwyci obdarowanych. Pomieszczą około 50 sztuk zdjęć w formacie 9×13 lub 10×15. Zamiast etui możemy także wykonać pudełka z wieczkiem, które pomieszczą większą ilość odbitek lub zdjęcia w większym formacie. Etui i pudełka wykonujemy z grubego papieru wizytówkowego.

Cena etui: od 15 zł
Cena pudełka: od 20 zł

Możemy także wykonać dla Was solidne pudełka z tektury o grubości 2 mm. Tak przechowywane zdjęcia będą cenną pamiątką, nie zniszczą się i doczekają kolejnych pokoleń. Być może macie już zamówioną fotoksiążkę – nic trudnego, aby i dla niej wykonać takie solidne pudełko. Tym bardziej, jeśli chcielibyście wręczyć ją swoim najbliższym.

Cena pudełka na zdjęcia: od 40 zł
Cena pudełka na fotoksiążkę: od 70 zł